Telefon ile sipariş vermek ister misiniz? 0530 471 64 24

Bilimsel Taahhüt

Wellness sektöründe bir lider olarak Herbalife, Bilimsel Danışma Kurulu ile çalışmalarını yürütmektedir. Alanında lider seçkin doktorlar, ödül sahibi bilim adamları ve tanınmış wellness uzmanlarından oluşan bu ekibin tamamı, beslenme bilimi alanında ilerlemeye yardımcı olmakta ve Herbalife ürünlerinin belirli kalite seviyesinde olmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi iyi bir yaşama ilişkin her türlü konuda eğitmektedirler.

Bilimsel Danışma Kurulu
Herbalife’ın, beslenme bilimi alanını geliştirmeye kendisini adamış kendi Bilimsel Danışma Kurulu bulunmaktadır. Başkanlığını Dr. David Heber’ın yürütttüğü bu kurulda; tüm ürünlerin kalitelerini, faydalarını ve güvenliklerini doğrulamak üzere gerçekleştirilen ürün araştırmalarını ve geliştirme faaliyetlerini düzenleyen ödül sahibi doktorlar ve beslenme bilimi, üretim ve ürün yenilikleri alanında lider olan uzmanlar yer almaktadır.

Mark Hughes Hücresel ve Moleküler Beslenme Laboratuvarı
Wellness sektörünün öncüsü olarak Herbalife, UCLA’de İnsan Beslenmesi Merkezi’nde bir araştırma laboratuvarının kurulması için bağışta bulunmuştur.*

*UCLA veya Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles, dünyadaki en prestijli üniversitelerden biridir. Bünyesindeki fakültelerden beşi Nobel Ödülü† almıştır ve ayrıca üniversite dokuz adet Ulusal Bilim Madalyası’na layık görülmüştür.

†Nobel Ödülü, Nobel Vakfı’nın tescilli ticari markasıdır.

 
 

Herbalife İletişim

Bağımsız Herbalife Distribütörü 
Herbalife Telefon:
0530 471 6424
herbalife logolar
 Sorularınız mı var? Numaranızı bırakın, Biz sizi arayalım.
Adınız Soyadız       Telefon